Audyt, Podatki, Konsulting, Outsourcing, Szkolenia Pomagamy wyzwolić potencjał rozwoju Twojej firmy

Audyt, Podatki, Konsulting, Outsourcing, Szkolenia Pomagamy wyzwolić potencjał rozwoju Twojej firmy

grant thornton warszawa

Badanie obejmuje ponad 7400 firm z 36 krajów. Pierwszy raport ukazał się w 1992 roku[4]. Dwa pierwsze przechowują informację, czy użytkownik zaakceptował lub zamknął powiadomienie o ciasteczkach i Polityce Prywatności. HideModal wskazuje, czy zostało zamknięte okno z zapisem na newsletter i nie powinno być już wyświetlane. Pll_language przechowuje informacje o wybranym języku.

Spędzamy z nimi czas na piknikach, wycieczkach i wspólnych wypadach. Organizujemy na ich rzecz zbiórki, licytacje i akcje charytatywne. Nasze cykliczne działania to między innymi jesienne i zimowe „akcje aukcje”, kawiarenki, świąteczne zbiórki słodyczy i zabawek. Dochód z nich przekazujemy na edukację i rozwój dzieciaków.

Od 2008 roku jest ona firmą członkowską Grant Thornton International.Obecnie Grant Thornton to jedna z czołowych firm audytorsko-doradczych w Polsce[2]. Firmę tworzy ponad 300-osobowy zespół pracowników. Biura zlokalizowane są w sześciu polskich miastach, a siedziba główna znajduje się w Poznaniu. Od 2012 roku Grant Thornton jest organizatorem Forum Przedsiębiorców.

Grant Thornton Legal Maślanko Kancelaria Prawna Sp. k.

Zatrudniamy zespół 1000 osób oraz posiadamy biura w kluczowych aglomeracjach. Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach. W 1924, 26-letni Alexander Richardson Grant założył w Chicago firmę Alexander Grant & Co.

grant thornton warszawa

Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych. Żadna z ofert nie jest tym, czego szukasz? https://www.fx770.net/forex-dzisiaj-amerykanskie-zapasy-koncowe-tygodniowo-na-rekordowy-27-grudnia-2021/ Mimo to, rozważasz rozpoczęcie współpracy z tym pracodawcą i nie wiesz, jak mu o tym powiedzieć?

Jesteś zainteresowany szybkim rozwojem? Od pierwszego dnia pracy będziesz pracował z najlepszymi ekspertami, którzy Twój rozwój traktują jako równie ważne zadanie jak zachwycanie klientów. W ramach współpracy z Zespołem Szkół Ekonomicznych w Poznaniu podejmujemy działania w ramach Klasy Patronackiej. Początki działalności w Polsce związane były z założeniem w 1993 roku firmy W. Frąckowiak i Partnerzy – Wielkopolska Grupa Audytingowa.

Grant Thornton Frąckowiak Prosta spółka akcyjna

Podczas programu sprawdzisz, jak wygląda praca się w różnych zespołach w naszym Departamencie Doradztwa. Wybierz 3 interesujące Cię obszary i poznaj naszą firmę podczas 7 miesięcznego stażu w Poznaniu, Warszawie lub Katowicach. Aby zobaczyć pełną listę wykorzystywanych przez nas ciasteczek i dowiedzieć się więcej o ich celach, odwiedź naszą Politykę Prywatności. Jeśli jesteś osobą energiczną, kreatywną i otwartą na nowe doświadczenia, będziemy wspierać Twój potencjał. Poszukujemy osoby na stanowisko Senior Konsultanta do zespołu doradztwa podatkowego.

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi.

  1. Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę?
  2. Aby zobaczyć pełną listę wykorzystywanych przez nas ciasteczek i dowiedzieć się więcej o ich celach, odwiedź naszą Politykę Prywatności.
  3. Po jego śmierci w 1938 roku, firma nadal kontynuowała swój rozwój.
  4. Zgłoś swoją kandydaturę do przyszłych rekrutacji, przesyłając swój profil z Pracuj.pl.
  5. Wybierając opcje „Zgadzam się”, zezwalasz operatorowi strony na używanie plików cookie, pikseli, znaczników i podobnych technologii w celach analitycznych i marketingowych.

Jest to miejsce dyskusji i spotkań właścicieli polskich przedsiębiorstw prywatnych. Podczas Forum Przedsiębiorców przyznawana jest nagroda „Dynamiczny Firma maklerowa Dukascopy Przedsiębiorca”[3]. Wspieramy naszych Klientów, świadcząc dla nich usługi audytorskie, doradcze i outsourcingowe. Działamy w Polsce od 1993 roku.

Dotacje dla firm dostępne w 2024 r.

Chętnie opowiemy więcej, a co ważniejsze chętnie dowiemy się więcej o Tobie, bo w GT nie jesteś wyłącznie Księgową, Kadrową, Doradcą czy Audytorem. Dla nas jesteś przede wszystkim Kasią, Anią, Grzegorzem i Jankiem. Grant Thornton International Business Report, to coroczne międzynarodowe badanie opinii i oczekiwań kadry zarządzającej średnich i dużych przedsiębiorstw niepublicznych.

Grant Thornton w Polsce[edytuj edytuj kod]

Zgłoś swoją kandydaturę do przyszłych rekrutacji, przesyłając swój profil z Pracuj.pl. W naszych biurach stosujemy ekologiczne rozwiązania. Dbamy o inkluzywność przestrzeni. Razem tworzymy miejsca przyjazne dla każdego pracownika. Bierzemy pod opiekę tych, którzy jej najbardziej potrzebują- dzieci pozbawione rodzin.